Osoba przeznaczona, żeby spędzić resztę życia u twojego boku nie będzie przejmować się twoimi wadami.

Twojej bratniej duszy, twojemu bliźniaczemu płomieniowi, kochankowi, twojej prawdziwej miłości, czy jakkolwiek to nazwiesz, nie będą przeszkadzać twoje niedoskonałości.

Zaakceptuje cię takim, jakim jesteś. Zakocha się w twoim dzikim, nieujarzmionym obliczu. Będzie uważać, że twoje małe dziwactwa są urocze. Twoje odmienne opinie i pomysły nie będą czymś, co chciałaby zmienić. Tak naprawdę te różnice zainspirują ją do zakwestionowania i zmiany niektórych aspektów w jej życiu.

Ta właściwa osoba nie będzie przejmować się twoim głośnym umysłem, pełnym gonitwy myśli. Pomoże ci uciszyć twoje największe obawy i paranoje. Nie będzie cię oceniać. Przeciwnie, zrozumie powody, dla których zawsze wszystko dogłębnie analizujesz. Zrozumie, że robisz tak, ponieważ naprawdę ci zależy.

Nie ucieknie po małej kłótni. Nie będzie się bać konfrontacji i otwartej rozmowy o waszych problemach. Nie będą jej przeszkadzać twoje chwile słabości. Nie opuści cię, kiedy najbardziej jej potrzebujesz. Będzie przy tobie, trzymając cię za rękę, i dając ci do zrozumienia, że najlepsze dopiero przed wami.

Nie będzie cię oceniać za bycie dziwnym. Twoje osobliwe cechy uzna za zalety. Tak naprawdę twoje wariactwa będą dopełnieniem jej wariactwa. Sprawi, że będziesz płakać ze śmiechu. Będziesz czuć się swobodnie bez maski, którą zakładasz przed innymi.

Odpowiednia osoba nie będzie się bać intensywności twojego uczucia. Nie będzie się czuć pod presją. W zasadzie, twoje gesty miłości będą jej sprawiać przyjemność. Będzie uwielbiać to, jak ją rozpieszczasz i sprawiasz, że czuje się najszczęśliwszym człowiekiem na świecie. Ponieważ taka osoba będzie podekscytowana spędzeniem reszty życia przy tobie.

Co najważniejsze, właściwa dla ciebie osoba nie zrani cię, nie zostawi, nie okłamie cię, ani nie porzuci. Zaopiekuje się twoim sercem i duszą tak, jakby należały do nich.

 

Tłumaczenie: Aleksandra Kotlęga

Źródło: curiousmindmagazine.com

 

 

Pin It on Pinterest