Dr Bruce Lipton: Zapamiętaj prawdę płynącą z fizyki kwantowej – nasza  świadomość kreuje nasze doświadczenia. Więc myślisz o chorobie… czy o zdrowiu?

Konkluzja jest jasna: strach przed koronawirusem może być jeszcze bardziej zabójczy niż sam wirus.

Jeśli dbasz o swoje zdrowie, dobrze się odżywiasz, ćwiczysz, dostarczasz ciału odpowiednią dawkę witamin i mikroelementów, oraz – co ważne – unikasz stresów (np. paniki związanej z wirusem), to nawet w wypadku zakażania – masz ogromne szanse, aby przebiegło ono niczym zwyczajne przeziębienie, z niewysoką gorączką.

Jeśli jesteś w grupie osób z uszkodzonym systemem immunologicznym, pamiętaj o wsparciu przyjaciół i rodziny, bądź blisko natury i myśl pozytywnie. Pamiętaj także, żeby zapewnić organizmowi niezbędne witaminy i mikroelementy, które być może już wcześniej zażywałeś w trosce o swoje zdrowie. Zaufaj intuicji, żeby wiedzieć, co będzie ci służyć najlepiej. Najważniejsze to zrozumieć, że niezależnie od naszego stanu zdrowia – panikowanie i nadmierny stres mogą nam tylko zaszkodzić.  Dbaj o siebie w taki sposób, jaki w danym momencie wydaje się być najbardziej odpowiedni.

Zapamiętaj tę prawdę płynącą z fizyki kwantowej: nasza  świadomość kreuje nasze doświadczenia. O czym więc myślisz o chorobie… czy o zdrowiu?

Załączam życzenia zdrowia, szczęścia i harmonii,

Z miłością i pozytywną energią,

Bruce

 

Opracowanie: CD

Pin It on Pinterest