Mężczyzna, który walczył z 12 guzami mózgu teraz wygrał z rakiem po tym, jak rozpoczął leczenie olejem z konopi.

Rak mózgu George’a Gannona został zredukowany o 95% odkąd otrzymał przerażającą diagnozę zeszłego lata, mężczyzna jest więc teraz “praktycznie wyleczony”.

Ten biznesmen z miasta Basingstoke w hrabstwie Hampshire zaczął stosować olej w grudniu 2018 roku, w lutym przerwał chemioterapię.

Trzy miesiące później badanie MRI pokazało, że jego guzy przestały rosnąć. Do sierpnia, jego rak prawie całkowicie zniknął.

George, lat 30, powiedział w wywiadzie z Daily Echo: “To było dość surrealistyczne, trząsłem się jak osika. To były najlepsze wiadomości, jakie mogliśmy otrzymać. W grudniu powiedziano mi, że najprawdopodobniej nie przeżyję.”

“Teraz mój doktor dosłownie powiedział, że to najlepszy dzień jego kariery medycznej. Jestem praktycznie wyleczony, a wszystko to stało się w przeciągu roku.”

Publiczna służba zdrowia z początku przepisała George’owi silną chemioterapię w tabletkach, która sprawiła, że wyglądał jak “stereotypowy pacjent chory na raka”.

On i jego dziewczyna zaczęli szukać informacji i wkrótce natknęli się na olej z konopi.

George zaczął brać to lekarstwo – koszt wynosił około 1300 funtów na miesiąc – trzy razy dziennie.

Dodaje: “Zacząłem się czuć jak zupełnie inna osoba, ale nie miałem pojęcia, czy zdrowieję. Nagle miałem więcej energii i zachowywałem się normalnie, czułem, że coś się zmieniło, ale nie miałem pewności.”

Mimo to zaznaczył na Facebooku: “Nie wyzdrowiałem jeszcze całkowicie. I nie chcę robić szumu (nasz lekarz zrobił to za nas), ale to więcej niż oczywiste, że olej z konopi po prostu działa, w końcu w rok oczyścił u mnie 12 guzów.”

“Mam wspaniałą rodzinę, a moja cudowna dziewczyna Natalie była u mojego boku i dała mi wsparcie, którego potrzebowałem, by się nie poddać. Przypominała mi, że mam po co żyć, i nie wiem, jak wam wszystkim dziękować za to, że tu jesteście. Dziękuję!”

 

Tłumaczenie: Aleksandra Kotlęga

Źródło: dailystar.co.uk

 

 

 

Pin It on Pinterest