Wiek to tylko liczba, zwłaszcza jeśli chodzi o kogoś tak utalentowanego, jak Miumiu. Ta mała dziewczynka z Nanjing, (Chiny), może i ma tylko 6 lat, jednak jej zdolności muzyczne wykraczają daleko poza jej lata. Nie tylko świetnie gra na gitarze, ale i pięknie śpiewa! Nic dziwnego, że jej wykonanie pewnej klasycznej piosenki oczarowało tysiące internautów.

Miumiu zaczęła grać na gitarze, kiedy miała 3 lata… i to widać! W nagraniu widzimy, jak jej palce prześlizgują się po strunach bez najmniejszego wysiłku, kiedy zaczyna swoją interpretację „Fly Me To The Moon” w stylu bossa nova. Prawdziwie magiczna atmosfera nastaje jednak, gdy dziewczynka zaczyna śpiewać.

Słuchając jej, nie możemy przestać się uśmiechać. Jest NAPRAWDĘ dobra – i taka urocza!

Gdyby to nie było wystarczające, żeby ją pokochać, jej osobowość jest równie wspaniała. Każde nagranie na jej kanale na YouTubie rozpoczyna się oświadczeniem: „Dziękuję wam za słowa zachęty. Będę dalej pilnie się uczyć. Żeby spełnić moje marzenie o byciu znakomitą gitarzystką”.

Muzycy z wieloletnim doświadczeniem pewnie chcieliby mieć choć połowę jej talentu!

Jeden z fanów napisał: „Jeśli tak grasz w wieku 6 lat… masz przed sobą świetlaną przyszłość! Świetna muzyka!” Inny dodał: „Pięknie zagrane i zaśpiewane. Muzyka to uniwersalny język. Wszystko opiera się na uczuciu, a ona ma go więcej niż niektórzy z 40-letnich muzyków, których znam”.

Ta utalentowana mała dziewczynka jest na dobrej drodze do zostania gwiazdą – choć dla nas już nią jest! Jej rodzice muszą być naprawdę dumni. Nigdy nie przestawaj robić tego, co kochasz, Miumiu.

Przekonajcie się sami i podzielcie się tym niesamowitym talentem z resztą świata.

 

Tłumaczenie: Aleksandra Kotlęga

Źródło: inspiremore.com

Pin It on Pinterest